hlavolamová hra chatré autíčkona prednej strane auta musia dve oči pozerať dopredu a naopak na ostatných miestach nesmie žiadne oko vykukovať
hlavolamová hra chatré autíčkochytre-auticko-01chytre-auticko-05chytre-auticko-12chytre-auticko-13chytre-auticko-21smart-car-(3)9na prednej strane auta musia  dve oči pozerať dopredu a naopak na ostatných miestach nesmie žiadne oko vykukovať

Hlavolamová hra Chytré autíčko 4+

Kód tovaruIH-1284
Cena24,95 €
Dostupnosťskladom

Popis


Hlavolamová hra Chytré autíčko 4+

Chytré autíčko je krásna hlavolamová hra pre najmenších. V balení sú dve knihy s úlohami. Jedna kniha určená pre deti od 4 rokov so 48 úlohami od ľahkých až po náročné a druhá kniha pre deti od 7 rokov so 48 zadaniami. 

Chytré autíčko je skvelý hlavolam hlavne pre chlapcov. Cieľom hry je podľa zadania umiestniť štyri rôznofarebné drevené dieliky v tvare L na podvozok autíčka.
 
Hlavolam chytré autíčko má zadanie rozdelené podľa obtiažnosti na štyri časti. Najmenší hráči dostanú v zadaní priamo fotografiu autíčka tak, ako má vypadať. Pretože sa jedná o šikmý pohľad, je na prvý pohľad vidieť, ako majú byť dieliky rozmiestnené. Teda aspoň pre dospelého :-).
 
Ako sa začnú deti zlepšovať, prejdú postupne k ďaľšej obtiažnosti, ktoré ukazujú už autíčko iba z jednej strany. V tej chvíli si už hráči musia domýšľať podľa farieb jednotlivých dielikov, ako môžu ležať v priestore. Iba jedno riešenie je vždy správne. Tiež si treba dať pozor na natočenie dielikov, pretože na niektorých stranách kociek sú oči, ktoré by sa mali pozerať len dopredu. Čiže na prednej strane auta musia dve oči pozerať dopredu a naopak na ostatných miestach nesmie žiadne oko vykukovať.
 
Posledná obtiažnosť ešte uberá aj tú informáciu, ktorú deti dostanú na začiatku riešenia. Niektoré dieliky totiž pri pohľade zboku už nie sú ani vidieť a na ich mieste je nakreslený iba bezfarebný štvorček. Ale v tejto fáze riešenia už hráči väčšinou poznajú dieliky veľmi dobre a sú na výbornej úrovni, čo sa týka priestorovej orientácie.

Na druhej strane je vždy správne riešenie.

Pravidlá sú v maďarskom a anglickom jazyku. 

 

Odporúčaný vek:
od 3 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.