oblečenie pre bábiku BJD529

Modrý kabátik s klobúčikom pre bábiku 28cm

Kód tovaruBJD529
Cena7,44 €
Dostupnosťnaskladníme o 3 dni

Popis

Modrý kabátik s klobúčikom pre bábiku 28cm

Zamilujete si našu kolekciu oblečenia pre handrové bábiky, vrátane tohto modrého kabátika s klobúčikom. Súčasťou balenia je aj vešiačik. Šaty možno obliecť na akékoľvek bábiky veľkosti 28cm. Všetky bábiky Bigjigs Toys pomáhajú inšpirovať kreatívnu hru na role a rozvíjať zmysel pre kamarátstvo.

 

Anglická značka Bigjigs Toys bola založená v roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzle. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšírenie ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.

Dnes Bigjigs Toys hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnom Anglicku.  Všetky drevené hračky Bigjigs Toys sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené v Anglicku, vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii.
Kvalita hračiek značky BigJigs Toys je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Odporúčaný vek:
od 2 rokov
Materiál:
látka

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.