iKnow 12+

Kód: A81046
Značka: Albi
€26,99
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

iKnow 12+

Dôvtipná kvízová hra

iKNOW je hra, ktorá kombinuje vedomosti s taktikou. 1600 otázok zo 4 kategorií (Osobnosti, Svet, Ľudská tvorba, Udalosti) z celého sveta a k tomu 4 800 zaujímavých nápovied. Ku každej otázke máte totiž celkom 3 nápovedy, ktoré vás vedú ku správnej odpovedi! Iba vedomosti však k víťazstvu nestačia. V hre potrebujete aj dobrý odhad vašich súperov, na ktorých znalosť či neznalosť vsádzate!

Na začiatku každého kola si vypočujete otázku a potom sa musíte rozhodnúť, koľko nápovied budete chcieť počuť, skôr ako na otázku odpoviete. Zároveň si v tejto chvíli tiež môžete staviť na ľubovoľného spoluhráča, či na otázku odpovie správne alebo nesprávne. Potom nastáva fáza postupného čítania nápovied a odpovedí jednotlivých hráčov. Na záver získavate body čiže žetóny. Ak ste odpovedali správne, vyhrávate žetóny podľa počtu nápovied, ktoré ste potrebovali. Ak ste odpovedali správne hneď po prvom pomocníkovi, získavate samozrejme najviac žetónov, pretože ste to mali najťažšie.

Ale aj ten, kto neodpovedal správne, môže niečo vyhrať. Ak ste správne odhadli úspešnosť vášho spoluhráča, získavate tiež žetón. Čo vás možno poteší najviac a čo odlišuje hru iKnow od ostatných kvízových hier, je to, že ak odpoviete na otázku nesprávne, nič sa nedeje, o nič neprichádzate a nie ste ani nijako znevýhodnený.


Obsah hry:

- 400 kariet s 1600 otázkami a odpoveďami
- hrací plán
- 6 iKNOW figúriek
- 6 iBET figúriek
- 51 herných žetónov
- pravidlá v slovenskom jazyku

Hra je určená pre 2-6 hráčov o veku od 12 rokov, doba hrania 45 minút.

Dodatočné parametre

Kategória: Spoločenské hry
? Veková skupina: 12+

Ilustračné video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Albi je vydavateľstvo stolových hier, želaní, diárov, bytových doplnkov a iných predmetov, najmä darčekových.

V našom sortimente nájdete od nich