Hra na priestorové usporiadanie Origami Tvary s predlohami 2+

Kód: H305952
Značka: HABA
€18,98
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Hra na priestorové usporiadanie Origami Tvary s predlohami 2+

Podporovať dieťa v priestorovej orientácii je veľmi dôležité, aby neskôr úspešne zvládlo školské povinnosti. Táto hračka na priestorové usporiadanie mu s tým pomôže. Ak dieťa umiestni drevené tvary tak, aby zodpovedali ilustrácii, začnú sa objavovať farebné tvary ako napríklad hviezdy alebo trojuholníky. Deti si tiež môžu aranžovať dieliky podľa vlastnej fantázie a vytvárať si tak originálne tvary. K dispozícii majú 18 drevených dielikov, 4 šablónové dosky a 10 obojstranne potlačených šablón. Karty sú odolné voči roztrhnutiu. Hra je určená pre deti od 2 rokov.

Rozmery: 22 x 22 x 4,8 cm

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Hračky Haba

Haba je nemecká hračkárska firma. Jej hračky sa od roku 1938 už niekoľko generácií osvedčujú vďaka svojmu vysoko kvalitnému dizajnu, ktorého cieľom je stimulovať detskú zvedavosť a chuť hrať sa. Haba produkuje špičkové nielen drevené hračky pre novorodencov cez batoľatá až pre deti rôznych vyšších vekových kategórií.
Nielen dizajn sa robí v Nemecku, ale aj väčšina drevených hračiek a hracích figúrok sa vyrába priamo v Nemecku, odkiaľ sa vyvážajú do viac ako 50 krajín sveta. Stromy, ktoré sa používajú na výrobu  pochádzajú z trvalo udržateľného obhospodarovania lesov. Všetky drevené hračky nesú pečať PEFC.