Drevený tetris 4+

Kód: BJ945
Tip
Značka: Bigjigs Toys
€13,75
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevené tetris

Úžasná hra, ktorá vyžaduje logické myslenie, kombinovanie a trpezlivosť. V balení je návod, ktorý obsahuje príklady od Level 3 až po Level 11. Začíname od Level 3, používame 3 kocky. Je 6 rôznych možností, ktoré 3 kocky použiť. V Level 4 už používame 4 kocky a je 18 rôznych kombinácií, ktoré 4 kocky máme použiť. Tieto kombinácie sú znázornené v návode. V Level 5 používame 5 kociek a 44 rôznych kombinácií. V level 11 používame 11 kociek a je 64 rôznych kombinácií. Možností je teda veľa.

Hra obsahuje: 12 farebných drevených blokov, podložku, návod

Veľkosť podložky: 24,5x12,3x1,85 cm

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hlavolamy pre deti
? Veková skupina: 4+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Bigjigs Toys sa zrodili v roku 1985 v záhradnej kôlni Petra Irelanda v Kente v Anglicku, ktorý vo voľnom čase začal vyrábať drevené hračky. Priateľov a rodinu jeho drevené výtvory zaujali natoľko, že ho motivovali k ďalším výtvorom na komerčný predaj. Bigjigs Toys sa odvtedy enormne rozrástli, ale stále zostávajú rodinou firmou.

Bigjigs Toys sú predovšetkým drevené hračky pre chlapcov a dievčatá. Medzi najpopulárnejšie produkty patrí drevená modelová železnica a vláčikové dráhy. V našej ponuke nájdete tiež textilné bábiky Bigjigs.