Drevené puzzle šatník

Kód: BI88110
Značka: Bino
€4,48
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevené puzzle šatník 

Veľké puzzle na drevenej doske s odnímateľnými obrázkami na tému "dievčenský šatník". Oblečte dievčatko podľa svojho vkusu! Na každú príležitosť iné ošatenie, veľa možností na kombinovanie. Hra rozvíja detskú motoriku. Puzzle je určené pre deti od 18 mesiacov.

Rozmery drevenej dosky: 30 x 22 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.