Drevené pexeso a puzzle v jednom, 4 x vláčik 2+

Kód: GK56945
Značka: GoKi
€12,70
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevené pexeso a puzzle v jednom, 4 x vláčik 2+

Drevené puzzle pre deti od 2 rokov, ktoré poskytne hneď viac možností hrania. Tie najmenšie deti môžu hračku použiť ako puzzle, z 32 drevených doštičiek sa dajú postaviť 4 vláčiky, každý inej farby. Každý vláčik pozostáva z jedného rušňa a 3 vagónov. Dieťatko získava postreh, učí sa farby, sleduje postupnosť - najprv je lokomotíva, potom zavretý vagón, vagón s mrežou a otvorený vagón. Neskôr môže hračka poslúžiť ako pexeso. Ako dvojica bude jeden vagón. Alebo hračka môže poslúžiť aj ako spoločenská hra pre 2 alebo 4 hráčov, kde cieľom hry je čo najrýchlejšie poskladať vláčik svojej farby. Hra je vyrobená z dreva z kvalitnej a odolnej preglejky. Poskladaný vláčik je dlhý 40cm a široký 7,7 cm. Balený je v krabici s vrchnákom z tvrdého papiera.

NÁŠ TIP – Z vlastnej skúsenosti vieme, že veselé motívy vláčikov veľmi baví už menšie deti. Položte im preto všetky drevené karty na zem a nechajte ich, nech si sami zložia svoj rôznofarebný vlak. Uvidíte, ako ich táto hra zabaví na dlhú dobu.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Veková skupina: 2+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Značka GoKi

Gollnest & Kiesel je inovatívny európsky výrobca drevených hračiek a najväčšia hračkárska spoločnosť v severnom Nemecku. Firmu založili v roku 1981 Gerhard Gollnest a Fritz-Rüdiger Kiesel. Firma zamestnáva viac ako 500 zamestnancov na celom svete. Ponúka viac ako 2 000 rôznych prevažne drevených výrobkov.