Drevená zatlkačka - veselé vtáčiky s číslami 2+

Kód: LE5807
Značka: Small foot
€17,14
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená zatĺkačka - veselé vtáčiky s číslami 2+

Zatĺkačka - veselé vtáčiky s číslami je výborná drevená hračka pre vývoj jemnej motoriky a manuálnych schopností dieťaťa. Zatiaľ, čo sa farebné vtáčiky na jednej strane zatĺkajú do dier, na druhej strane opäť začnú vykúkať. Dieťatko sa môže naučiť prvých 6 číslic, teraz môže zatĺcť vtáčika napríklad s číslom 3.

Rozmery: 20x12x12 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Wafle
? Veková skupina: 2+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.