Domino rallye žaba

Kód: LE4249
Novinka
Značka: Small foot
€27,60
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Stavba domino dráhy hravou formou podporuje motorické zručnosti, priestorové myslenie detí. Zároveň v praxi spoznajú, čo je to "domino efekt". Z vlastnej skúsenosti viem, že kvôli tomu fascinujúcemu zážitku, sa vedia trpezlivo a sústredene venovať stavbe dráhy a to je dnes vskutku vzácne.

Vysokokvalitné drevo so zaoblenými hranami zaručuje dlhú životnosť.

Rozmery dielikov: 5x3,5x0,5 cm

Obsahuje 100 ks dielikov

Nemecká spoločnosť Legler sa zameriava na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky Small foot sú označené značkou CE a vyrobené v súlade s európskou normou pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj voči detským slinám. Drevo používané na výrobu týchto hračiek zvyčajne pochádza z lesníckych spoločností, ktoré sa zaoberajú obnovou lesov. Všetci zákazníci tak majú možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky Small foot sú pestrofarebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Prinášajú deťom radosť už od útleho veku a rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small Foot je podporovať duševný a fyzický rozvoj detí. 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 1.14 kg
? Veková skupina: 3+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.