3-poschodový domček s výťahom a príslušenstvom 3+

Kód: LE1535
Značka: Small foot
€165,53
Naskladníme o 3 dni
Môžeme doručiť do:
22.10.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

3-poschodový domček pre bábiky 3+

Očarujúci domček pre bábiky s klasickým dizajnom v nádherných farbách. Výťah s kľukou alebo točité schodisko dopraví návštevníka do prvého a druhého poschodia. Dom je vyrobený z prírodného dreva v kombinácii s preglejkou, nábytok je vyrobený z masívneho dreva, čo dodáva domčeku zvláštny šarm. Súčasťou dreveného domčeka je 27 kusov doplnkov. 

Rozmery: Rozmery: 60x30x73 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre dievčatá
? Veková skupina: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.